Вода скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Різні презентації

Вода

Вода скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з навчальним проектом групи школярів п'ятого класу. Розробка присвячена розповіді про властивості води. Зміст даної мультимедійної роботи може бути корисно на уроках навколишнього світу, екології, природознавства. З метою самоосвіти та розширення уявлення про речовину учні можуть вивчати слайди самостійно на домашньому комп'ютері. Дана розробка дозволить розвивати увагу , пам'ять , зорове сприйняття , аналітичне мислення. Спосіб організації презентації сприяє вихованню у школярів інтересу до вивчення хімічних і фізичних явищ.

На екран виводиться докладна інформація про воду. До уваги глядачів запропоновані матеріали про стани речовини, фізичні властивості, а також про стан гідросфери на нашій планеті. Особливе значення у презентації приділено вікторині по темі. Школярам належить відповісти на ряд цікавих питань з представленого матеріалу. Увага!, презентація на російській мові.
Переглядів: 196 | Завантажень: 96

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Німецька мова Басай Н. П. 7 кл...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...
Загальна характеристика права ...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Вода ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.