Головна » Презентації » Різні презентації

Вода

Вода скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з навчальним проектом групи школярів п'ятого класу. Розробка присвячена розповіді про властивості води. Зміст даної мультимедійної роботи може бути корисно на уроках навколишнього світу, екології, природознавства. З метою самоосвіти та розширення уявлення про речовину учні можуть вивчати слайди самостійно на домашньому комп'ютері. Дана розробка дозволить розвивати увагу , пам'ять , зорове сприйняття , аналітичне мислення. Спосіб організації презентації сприяє вихованню у школярів інтересу до вивчення хімічних і фізичних явищ.

На екран виводиться докладна інформація про воду. До уваги глядачів запропоновані матеріали про стани речовини, фізичні властивості, а також про стан гідросфери на нашій планеті. Особливе значення у презентації приділено вікторині по темі. Школярам належить відповісти на ряд цікавих питань з представленого матеріалу. Увага!, презентація на російській мові.
Пряме посилання
Переглядів: 276 | Завантажень: 112

Схоже з Різні презентації

Відповіді та рішення до підруч...
Образи фантастичних істот у ка...
Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...
Презентація на тему - SCHOOL (...
Твір на тему "З любов'...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Вода ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.