Головна » Презентації » Різні презентації

Зимуючі птахи

Зимуючі птахи скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з етапами реалізації педагогічного проекту ДНЗ. Запропонований матеріал дозволить будь-якому дитячому саду здійснити цікаву діяльність з дошкільнятами . Інформаційно- творчий проект розрахований на короткий термін реалізації, він орієнтований на старшу групу вихованців дитячого саду і батьків дітей . Використання інформації даної роботи сприятиме розвитку пізнавальних і творчих здібностей хлопчиків і дівчаток. Зміст проекту направлено на виховання чуйності , любові до природи.

На слайдах знаходяться описи етапів роботи педагогів і дітей. Особі увагу в презентації приділено ілюстрацій. Фотографії знайомлять глядачів з тим , як діти годують птахів , розвішують для них будиночки , розповідають про пернатих на заняттях.
Переглядів: 670 | Завантажень: 107

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему Підліткови...
Презентація на тему: субкульту...
Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - Астрофіз...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Астороно...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Зимуючі птахи ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.