Головна » Презентації » Різні презентації

Зимуючі птахи

Зимуючі птахи скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з етапами реалізації педагогічного проекту ДНЗ. Запропонований матеріал дозволить будь-якому дитячому саду здійснити цікаву діяльність з дошкільнятами . Інформаційно- творчий проект розрахований на короткий термін реалізації, він орієнтований на старшу групу вихованців дитячого саду і батьків дітей . Використання інформації даної роботи сприятиме розвитку пізнавальних і творчих здібностей хлопчиків і дівчаток. Зміст проекту направлено на виховання чуйності , любові до природи.

На слайдах знаходяться описи етапів роботи педагогів і дітей. Особі увагу в презентації приділено ілюстрацій. Фотографії знайомлять глядачів з тим , як діти годують птахів , розвішують для них будиночки , розповідають про пернатих на заняттях.
Пряме посилання
Переглядів: 693 | Завантажень: 116

Схоже з Різні презентації

Презентація на тему - УЗАГАЛЬН...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація "Види і форми...
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - CORAL RE...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Зимуючі птахи ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.