Головна Презентації » Психологія прзентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
В цілому, робота виконана досить якісно, інформація систематизована і структурована, для більшої наочності і розбавлення тексту використовується безліч кумедних (антистресових!) Картинок.
Переглянути

 скачати
Презентація підготовлена ​​педагогом для проведення уроку суспільствознавства в сьомому класі. У мультимедійну розробку включені необхідні матеріали до всіх етапів заняття . Демонстрація слайдів познайомить учнів з предметними визначеннями і допоможе сформувати уявлення про те , як соціальне оточення впливає на підлітка . Спосіб пред'явлення нової теми допомагає в розвитку у школярів прагнення до самостійності в судженнях , спонукає до обговорення матеріалу.
Переглянути

 скачати
Підлітковий період вважається найбільш уразливим до зовнішніх чинників: психологічним, соціальним - макросоціальним; мікросоціальних. Підліткам властиве гостро реагувати на такі фактори. ? Суїцидальна поведінка може з'явитися одній з форм такого реагування.
Переглянути

 скачати
Презентація призначена для використання під час освітнього процесу зі школярами або студентами. Можна використовувати її для самоосвіти і розмови з власними дітьми.
Переглянути

 скачати
Емоції + стрес; Історія терміна; Симптоми стресу; Зняття стресу; Кроки до позбавлення від стресу; Саморегулювання: мускулатура, дихання, візуалізація; Мрійте.
завантажити:
Переглянути

1-5 6-10 11-15

Даний розділ містить велику кількість презентацій з психології . Представлені роботи покликані спростити підготовку викладачів , школярів і студентів до занять , допомогти їм знайти необхідний матеріал для виступів та проведення лекцій , практичних занять і позакласних заходів. Серед тем , що розкриваються у презентаціях , можна знайти такі : військова психологія , методики боротьби зі страхами , психологічні аспекти педагогіки , психологія особистості , пізнання , сім'ї та багато багато іншого . Для кожної з представлених робіт наводиться коротка анотація для попереднього ознайомлення із змістом презентації .