Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Психологія прзентації

Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми

Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми скачати

Скачати повну версію

Підбірка презентацій на тему жорстокого поводження з дітьми в сім'ї. Презентації можуть бути використані в рамках батьківських зборів , педагогічних рад , і методичних об'єднань соціальних педагогів , психологів та класних керівників .

Практично на всьому протязі історії людства тілесне покарання вважалася необхідним , а то й єдиним ефективним засобом виховання . Не багатьом краще йде справа і в сучасному світі. За даними численних масових опитувань , 90 % американських батьків « вірять » в необхідність фізичного покарання дітей ; навіть серед сімей середнього класу , які значно ліберальніше робітників і фермерських родин , « не вірять » в необхідність тілесного покарання лише 17 %.

У той же час іде боротьба проти жорстокого поводження з дітьми. Конвенція ООН про права дитини категорично засудила будь-які форми жорстокого поводження з дітьми. Парламентська асамблея Ради Європи ( ПАРЄ) в 2004 р. проголосила ні багато ні мало загальноєвропейська заборона на тілесні покарання дітей. Презентація на російській мові.
Переглядів: 750 | Завантажень: 235

Схоже з Психологія прзентації

Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - LETTER C...
Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...
Презентація на тему: поняття в...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Жорстоке поводження з дітьми ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.