Головна » Презентації » Психологія прзентації

Соціальне середовище підлітка

Соціальне середовище підлітка скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​педагогом для проведення уроку суспільствознавства в сьомому класі. У мультимедійну розробку включені необхідні матеріали до всіх етапів заняття . Демонстрація слайдів познайомить учнів з предметними визначеннями і допоможе сформувати уявлення про те , як соціальне оточення впливає на підлітка . Спосіб пред'явлення нової теми допомагає в розвитку у школярів прагнення до самостійності в судженнях , спонукає до обговорення матеріалу.

На екрані можна побачити короткі тези уроку . Деякі розділи представлені за допомогою схем , що полегшує сприйняття і забезпечує легке засвоєння уроку . Ключові слова теми виділені кольором і розміром шрифту. Використання тематичних картинок приверне увагу учнів до наповнення слайдів .
Пряме посилання
Переглядів: 388 | Завантажень: 132

Схоже з Психологія прзентації

Презентація на тему - Famous t...
Презентація на тему - PAST SIM...
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Презентація на тему - People a...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Соціальне середовище підлітка ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.