Головна » Реферати

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Електронна пошта - це спеціально розроблена технологія, яка дозволяє кожному користувачеві відправити електронний лист будь-якого іншого користувачеві завдяки роботі всесвітньої павутини.
Переглянути

 скачати
Зберігання та обробка даних в інформаційних технологіях увазі складний процес, суть якого полягає в тому, щоб не тільки привести інформаційні дані в найбільш прийнятну в тому чи іншому випадку форму для зберігання, але в якісному привести їх у зручну систематизовану структуру.
Переглянути

 скачати
Персональний комп'ютер, як і будь-яка машина , має свій пристрій. Однак, коли мова йде про таку річ як комп'ютер, виникає розуміння всієї складності цієї системи та примітивності багатьох інших систем при порівнянні. Глибинна система пристрій може бути дуже і дуже складною для ненавченого людини, і, тим не менше, кожен пересічний користувач комп'ютер повинен бути хоча б на поверхневому рівні знайомий з пристрій комп'ютера.
Переглянути

 скачати
Інтернет є глобальною мережею, яка користується неймовірною затребуваністю в усьому світі, серед всіх соціальних сфер. Але звідки вона взялася, як зародилася і хто став винахідником цього невід'ємного для аспекту соціального життя?
Переглянути

 скачати
З точки зору користування комп'ютером та інтернетом для роботи, навчання або інших цілей захист інформації підрозділяється на чотири основні категорії: захист доступу до ПК, захист від нелегального користування програмами, захист даних на дисках, захист інформації в мережі. Для зручності розуміння аспектів, способів, нюансів стосуються даної теми розглянемо кожну з категорій окремо.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-16

Головною перевагою є те, що база рефератів з постійною періодичністю наповнюється новими роботами. Каталог розширюється тільки якісними і перевіреними на анти плагіат роботами. І використовуючи сайт Реферат плюс, можна знайти реферати: унікальні, ідеально написані, і що найголовніше - ці реферати скачати безкоштовно без реєстрації може кожен хоч школяр, хоч студент.