Головна » Реферати

Реферат: Німеччина

Реферат: Німеччина скачати

Скачати повну версію

Федеративна Республіка Німеччини (ФРН) - це держава в центральній частині Західної Європи. Німеччина межує з такими країнами, як Австрія, Данія, Чехія, Бельгія, Франція, Люксембург, Швейцарія і деякими іншими. За останніми даними населення країни становить понад 80 млн. чоловік, а територія - 357 021 км ². За цими показниками Німеччина є найбільшою країною в регіоні. За чисельністю населення країна на 16 -му місці в світі, а по території - 62 -е. Столиця Німеччини - Берлін (3,4 млн. жителів). Інші великі міста - це Гамбург, Мюнхен і Кельн. Більше половини населення християни. Державною мовою є німецька мова.

Територія країни на півночі омивається Балтійським і Північним морями. Для морських узбереж характерні плоскі низовини. Однак , віддаляючись від моря , берегова низовина поступово перетворюється на широку рівнину , що простягнулася на 600 кілометрів через всю північ Німеччини. Для центральної частини країни характерні кам'янисті плато і лісисті гори з вузькими ущелинами. Висота гір досягає від 500 до 800 метрів. На крайньому заході Німеччини простяглися довгі ланцюги пагорбів. Самими родючими землями вважаються лежать між грядою пагорбів рівнини. Південна частина країни представлена ​​передальпійський плоскогір'ям під назвою Швабсько - Баварське . Цей регіон багатий мінеральними водами і славиться своїми бальнеологічними курортами.

Клімат Німеччини помірний морський і полуморской , носить мінливий характер. Континентальність клімату посилюється з віддаленням від берегових зон. У країні багато повноводних річок і озер. Самими важливими і великими ріками є Рейн , Ельба , Одер , Верхній Дунай і Везер. До найбільших озер відносяться Боденське , Штарнберзьке , Хім- Зе і Амер - Зе . Близько 25 % території країни зайнято лісами з переважанням широколистяних порід ( бук , граб , дуб , клен , вільха і т.д.) Гори в основному покриті хвойної рослинністю. Німеччина багата такими корисними копалинами як цинк , свинець , вугілля , калієві солі , залізні руди , графіт , барит і т.д.

Німеччина - парламентська республіка. За державного устрою Німеччина федеративна держава , розділене на 16 федеральних земель. За економічними показниками , Німеччина - динамічно розвивається індустріальна країна . Прийнята грошова одиниця - євро. Німеччина є членом Європейського Союзу і НАТО.
Пряме посилання
Переглядів: 395 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Вступ до історії України, В. С...
Презентація на тему - Складові...
Презентація на тему - Подорож ...
Презентація на тему - ALL SORT...
Презентація на тему: Павло Тич...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат: Німеччина який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!