Головна » Реферати

Реферат з інформатики на тему Інтернет

Реферат з інформатики на тему Інтернет скачати

Скачати повну версію

На сьогоднішній день інтернетом активно користуються 2.5 мільярда людей у ​​світі, що становить, не багато не мало, одну третину населення земної кулі. Це зайвий раз доводить той факт, що глобальна павутина щільно увійшла в наше повсякденне життя і вкоренилася в ній. Вона відіграє величезну роль у соціальній культурі, і за недовгий термін відбилася практично на всіх аспектах нашої життєдіяльності. Але що ж таке інтернет?

Інтернет - це єдина мережа, яка складається з мільйонів локальних мереж знаходяться в різних місцях по всьому світу. Завдяки цій мережі інформація з однієї точки земної кулі може бути в найкоротші терміни передана в іншу.

Всесвітня мережа має свою особливість, щось, що відрізняє її від всіх інших мереж. Інтернет не має власника, оскільки є результатом добровільного об'єднання різних локальних мереж світу.

Тим не менш, існує спеціальна організація, глав ної функцією, якої є реєстрація кожного нового користувача в мережі. Йдеться про Федеральному мережевому раді.
Інтернет має такі властивості:

1) кожен елемент мережі (підключений до інтернету комп'ютер) має свій унікальний адресу;
2) підтримує комунікації;
3) можливий обмін електронною поштою, телеконференції, розмови в мережі та багато -багато іншого.

Визначення комп'ютерного сервера.

Сервер - це такі комп'ютери у вузлах всесвітньої мережі, які містять спеціальну інформацію, а так само надають інформаційні послуги. Всі інші комп'ютери, а саме комп'ютери , що запитують інформацію у сервера, певні бази даних, іменуються «клієнтами».

Значення інтернету в сучасному світі.

По суті , головною функцією інтернету є найшвидший спосіб передачі інформації з одного кінця земної кулі на інший. Але ця єдина функція включає в себе безліч аспектів, охоплюючи всілякі сфери нашої життєдіяльності . Всесвітня павутина використовується як у вирішенні глобальних питаннях провідних організацій, так і в побутових повсякденних питаннях кожного окремого користування. У сучасному суспільстві інтернет - це засіб спілкування, місце заробітку , проведення дозвілля, здійснення побутових маніпуляцій вигляді покупок та іншого, величезна база даних, з міститься в ній незліченної інформацією на будь-які теми. Безумовно, інтернет і найближчим залишиться однією з найбільш полярних і затребуваних сучасних технологій.
Пряме посилання
Переглядів: 906 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Відповіді до зошита для практи...
Українська мова О. В. Заболотн...
Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Enjoy En...
Презентація на тему: Лас-Вегас...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат з інформатики на тему Інтернет який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!