Головна » Реферати

Реферат з інформатики на тему Інтернет

Реферат з інформатики на тему Інтернет скачати

Скачати повну версію

На сьогоднішній день інтернетом активно користуються 2.5 мільярда людей у ​​світі, що становить, не багато не мало, одну третину населення земної кулі. Це зайвий раз доводить той факт, що глобальна павутина щільно увійшла в наше повсякденне життя і вкоренилася в ній. Вона відіграє величезну роль у соціальній культурі, і за недовгий термін відбилася практично на всіх аспектах нашої життєдіяльності. Але що ж таке інтернет?

Інтернет - це єдина мережа, яка складається з мільйонів локальних мереж знаходяться в різних місцях по всьому світу. Завдяки цій мережі інформація з однієї точки земної кулі може бути в найкоротші терміни передана в іншу.

Всесвітня мережа має свою особливість, щось, що відрізняє її від всіх інших мереж. Інтернет не має власника, оскільки є результатом добровільного об'єднання різних локальних мереж світу.

Тим не менш, існує спеціальна організація, глав ної функцією, якої є реєстрація кожного нового користувача в мережі. Йдеться про Федеральному мережевому раді.
Інтернет має такі властивості:

1) кожен елемент мережі (підключений до інтернету комп'ютер) має свій унікальний адресу;
2) підтримує комунікації;
3) можливий обмін електронною поштою, телеконференції, розмови в мережі та багато -багато іншого.

Визначення комп'ютерного сервера.

Сервер - це такі комп'ютери у вузлах всесвітньої мережі, які містять спеціальну інформацію, а так само надають інформаційні послуги. Всі інші комп'ютери, а саме комп'ютери , що запитують інформацію у сервера, певні бази даних, іменуються «клієнтами».

Значення інтернету в сучасному світі.

По суті , головною функцією інтернету є найшвидший спосіб передачі інформації з одного кінця земної кулі на інший. Але ця єдина функція включає в себе безліч аспектів, охоплюючи всілякі сфери нашої життєдіяльності . Всесвітня павутина використовується як у вирішенні глобальних питаннях провідних організацій, так і в побутових повсякденних питаннях кожного окремого користування. У сучасному суспільстві інтернет - це засіб спілкування, місце заробітку , проведення дозвілля, здійснення побутових маніпуляцій вигляді покупок та іншого, величезна база даних, з міститься в ній незліченної інформацією на будь-які теми. Безумовно, інтернет і найближчим залишиться однією з найбільш полярних і затребуваних сучасних технологій.
Переглядів: 800 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Презентація на тему - Свята і ...
Презентація на тему - Векторна...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - Історія ...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат з інформатики на тему Інтернет який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!