Головна » Реферати

Реферат з інформатики на тему Історія виникнення інтернету

Реферат з інформатики на тему Історія виникнення інтернету скачати

Скачати повну версію

Інтернет є глобальною мережею, яка користується неймовірною затребуваністю в усьому світі, серед всіх соціальних сфер. Але звідки вона взялася, як зародилася і хто став винахідником цього невід'ємного для аспекту соціального життя?

Вперше інтернет зародився в Сполучених Штатах Америки. І спочатку він був розробкою американських спецслужб в часи холодної війни з СРСР. Ідея винаходу інтернету виникла в результаті усвідомлення американськими головнокомандуючими необхідність найшвидшого оповіщення, в разі можливої ​​ракетної атаки з боку СРСР.

Таким чином в 1962 році в Массачусетському Технологічному Інституті виступив Джозеф Карл Робнетт Ліклайдер зі своєю доповіддю, в якому йшлося про те, як можна швидко отримувати інформацію, якщо об'єднати декілька окремих комп'ютерів. Автор ідеї так само передбачав і можливість створення величезної глобальної мережі. Так чи інакше через два місяці в жовтні цього ж року Ліклайдер очолив дослідний проект Міністерства оборони США.

Вже до кінця 1962 була створена найперша мережу, яка складалася з чотирьох комп'ютерів. Мережа була названа ARPANet. Її головним призначенням було застосування у разі початку третьої світової війни. Тим не менш, з плином часу мережа стала розростатися. Підключався все більшу і більшу кількість комп'ютерів, що поклало початок заснуванню величезною всесвітньої павутини.

Спочатку існувала лише одна проблема. Паралельно виникають мережі, які в свою чергу підключалися до ARPANet працювали по- різному. Проте пізніше вдалося створити єдиний мережевий протокол і синхронізувати їх роботу.

З настанням 1973 г почалася робота над спеціальним проектом під назвою Internetting Project. Даний проект був задіяний для глобального об'єднання мереж . Очолив його Роберт Кан. Від нього ж прозвучала ідея відкритої архітектури, що мала на увазі, що різні мережі повинні незалежно розроблятися . Ще пізніше був організацією розроблений протокол, згідно, з яким повинні були діяти всі мережі для досягнення злагодженої роботи. На початковому етапі він містив чотири головних принципи:

1) у мережі не повинно відбуватися переробок на початковому етапі її розробки;
2) якщо інформація не була передана, потрібно здійснити передачу повторно;
3) використання шлюзів для об'єднання;
4) не повинно бути системи управління всесвітньою мережею.

Вже в 1983 році всі комп'ютери перейшли на даний протокол та активний розвиток всесвітньої мережі пішло повним ходом, і донині вона продовжує розвивати на тих же засадах.
Пряме посилання
Переглядів: 1784 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему - РОБОТА І...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - Modern i...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат з інформатики на тему Історія виникнення інтернету який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!