Головна » Реферати

Реферат з інформатики на тему Пристрій комп'ютера

Реферат з інформатики на тему Пристрій комп'ютера скачати

Скачати повну версію

Персональний комп'ютер, як і будь-яка машина , має свій пристрій. Однак, коли мова йде про таку річ як комп'ютер, виникає розуміння всієї складності цієї системи та примітивності багатьох інших систем при порівнянні. Глибинна система пристрій може бути дуже і дуже складною для ненавченого людини, і, тим не менше, кожен пересічний користувач комп'ютер повинен бути хоча б на поверхневому рівні знайомий з пристрій комп'ютера.

Отже, будь-який стаціонарний комп'ютер складається з окремих пристроїв , які працюють лише при об'єднанні один з одним. Всі пристрої можна умовно розділити на дві категорії : одні розташовуються усередині системного блоку, інша ж половина пристроїв служить для введення і виведення інформації. До другій половині відносяться: монітор, миша, клавіатура та інші.

Що ж до пристроїв, які знаходяться всередині системного блоку, вони призначені спеціально для зберігання і обробки інформацією. Вони можу мати різні параметри залежно від конфігурації комп'ютера. Але, як правило, сюда входить стандартний набір: материнська плата, блок живлення, оперативна пам'ять, процесор, відеоадаптер, жорсткий диск, дисковод, плати розширення.

Розглянемо кожне з пристроїв окремо:

Материнська плата
Головна функція материнської плати полягає в тому, що вона забезпечує взаємодію всіх пристроїв, які призначені для введення або виведення інформації і безпосередньо підключаються до неї. Так само материнська плата є базовим пристроєм для установки процесора, оперативної пам'яті і їх нормального функціонування.

Блок живлення
Функцією блоку живлення є правильно розподіл напруги між усіма пристроями, які знаходяться в системному блоці. Від системного блоку відходить безліч кабелів, по яких проходить живлення всіх пристроїв від мережі.

Оперативна пам'ять
Призначена для зберігання інформації, може її зберігати лише при включеному харчуванні.

Процесор
Функцією процесора є обробка інформації за заданою програмою.

Відеоадаптер
Формує зображення, яке в наслідок виводиться на монітор.

Жорсткий диск
Призначений для зберігання інформації.

Дисковод
Використовується для читання дискет.

Кожне з цих пристроїв важливо в роботі системи, а при найменшій несправності неможлива і справна робота вашого комп'ютера. Так чи інакше, кожен користувач повинен знати як користуватися ПК таким чином, щоб кожна його деталь служила довгий час і працювала без виникнення проблем.
Пряме посилання
Переглядів: 458 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Презентація на тему - FAMOUS A...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - Споживчи...
Англійська мова Л. Биркун 6 кл...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат з інформатики на тему Пристрій комп'ютера який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!