Головна » Реферати

Реферат з інформатики на тему Зберігання та обробка даних

Реферат з інформатики на тему Зберігання та обробка даних скачати

Скачати повну версію

Зберігання та обробка даних в інформаційних технологіях увазі складний процес, суть якого полягає в тому, щоб не тільки привести інформаційні дані в найбільш прийнятну в тому чи іншому випадку форму для зберігання, але в якісному привести їх у зручну систематизовану структуру.

Обробка та зберігання є двома різними процесами. Проте зберігання є останньою стадією обробки. Розділяють ж ці два процеси, по всій видимості, через важливість другого, що вимагає його окремого розгляду.

Обробка даних - є інформаційним процесом, в якому беруть участь структурні елементи комп'ютера. Розглянемо кілька понять, пов'язаних з обробкою даних:

Зберігання даних.

Всі дані поділяються на структуровані і неструктуровані.

Структуровані дані - це ті, які відображають окремі факти предметне області.

Неструктуровані - можуть включати в себе графіку, тексти та інші дані.

Організація зберігання, так чи інакше, в незалежності від виду даних (структуровані або неструктуровані) більшою мірою залежить від того, яким чином має бути організований доступ до тієї чи іншої інформації. Під терміном «доступ» в даному випадку мається на увазі можливість виділення елемента серед інших і твори нам певних дій. При цьому під «елементом» може матися на увазі як запис файлу (якщо дані структуровані), так і безпосередньо сам файл (якщо дані неструктурованість).

Є кілька способів організації даних: ієрархічний (розгалужується структура «дерево»), лінійний (безліч елементів із заданим відношенням строгого порядку), мережевий (сукупність ієрархічних структур)
Пряме посилання
Переглядів: 466 | Завантажень: 0

Схоже з Реферати

Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Президен...
Презентація на тему - Знайомст...
Твір на тему "Англійська ...
Презентація на тему - Структур...
Презентація на тему - Честь і ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Реферат з інформатики на тему Зберігання та обробка даних який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Реферати". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!