Головна » Російська мова/Русский язык

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
У школах вивчають звісно ж крім рідної мови інші інозмені, однією із них є російська, звісно ж рідну мову, тобто українську повинні знати усі адже це державна мова, але також і корисно знати інші мови у тмоу числі і російську, вашій увазі гдз 8 клас з російської мови Н.А. Пашковская,  а також Г.А. Михайловская, С.А. Распопова.
Переглянути

 скачати
ГДЗ до підручника І.П. Гудзик та ін. з російської мови 3 клас, це ГДз повинно допомогти усім учням та їхнім батькам, учням перевірити за допомогою даного гдз правильність виконання свого домашнього завдання, а батькам тим що ви (батьки) зможете перевірити як ваша дитина знає російську мову.
Переглянути

 скачати
Онлайн відповіді (гдз) з російської мови, атвор підручника:О.В. Вербецька, дане ГДЗ допоможе батькам, а також учням 2-х класів, онлайн ГДЗ з предмету російська мова 2 клас О.В. Вербецької.
Переглянути

 скачати
Безкоштовно для учнів 2 класів, а також їх батьків ГДЗ із російської мови, автор підручника: І.П. Гудзиконлайн відповіді до підручника з російської мови І.П. Гудзик 2 клас.
Переглянути

 скачати
ГДЗ для учнів котрі навчаються у 1 класі та вивчають такий предмет як російська мова по підручнику І.М. Лапшиної Н.Н. Зорька, гдз безктошовно та з вичайно ж в онлайн режимі на vsigdz.
Переглянути

1-5 6-10 11-11

Даний розділ цілком орієнтований на школярів та їх батьків, які мають необхідність отримати ГДЗ та відповіді з російської мови для 5 - 11 класів . Цей період у житті дитини -школяра гранично важливий у плані його адаптації до нових умов. Адже тепер у нього набагато більше різних викладачів , предметів , вище вимоги і , як наслідок , можливі деякі проблеми чи непорозуміння з успішністю . Те ж стосується мов - раніше діти навчалися , читаючи в молодшій школі прості тексти , спілкуючись і вивчаючи деякі уривки напам'ять , запам'ятовували слова . Тепер же упор робиться на фонетично - граматичний комплекс , більш важкий , але не менш важливий в осягненні тонкощів російської мови 5 класу . Що ж до допомоги батьків , то вона зменшується в геометричній прогресії за досить об'єктивних причин : більше 10 років ( середньостатистична цифра ) пройшло з моменту закінчення ними школи , так що знань за даний часовий проміжок вкрай мало...