Головна » Шкільні підручники

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з географії 2017 року, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з географії є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам

Переглянути

 скачати

Пропонований посібник спрямований на забезпечення комплексної підготовки до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, адже в 2017 році результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України

Переглянути

 скачати

Посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до ЗНО і ДПА 2017 року. Його укладено відповідно до чинної програми та чинних навчальних програм з математики.

Переглянути

 скачати
Скачати підручник 6 клас біологія Костіков 2014 рік, також на нашому порталі є інші підручники і звісно ж з інших предметів, щоб їх переглянути вам потрібно перейти  у розділ Шкільні підручники, а цей підручник, а саме підручник Біологія 6 клас 2014 Костів ви можете переглянути онлайн або ж скачати.
Переглянути

 скачати
Чудовий підручник з математики 3 клас, таких авторів як Рівкінд Ф.М., Оляніцька Л.В., підручник звісно ж українською мовою навчання, цей підручник ви можете переглядати також в онлайн режимі і можна скачати.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 26-30 31-35

Багато учнів не хочуть носити підручники до школи, тому ми вам пропонуємо  скачати підручники (електронні) з різних предметів, звісно ж у нас є електронні підручники з математики та мови, також підручники у форматі .pdf і це є добре, адже зараз більшість учнів мають хороші телефони, планшети і ви зможете скинути любий підручник собі на телефон або ж на планшет.