Головна » Українська мова »

 скачати
Які б добре ми з вами не вчилися в школі, до моменту переходу наших дітей у сьомий клас ми вже багато чого не пам'ятаємо зі шкільних програм. Не виняток і українську мову, правила якого ми вже точно не процитуємо. Щоб надати дитині реальну допомогу в підготовці домашніх завдань, доведеться вдатися до допомоги ГДЗ (Відповіді) Українська мова 7 клас Ющук 2015 рік.
Переглянути

 скачати
ГДЗ Українська мова 7 клас Глазова 2015 рік - чудова можливість проникнути в таємниці цієї науки, перебуваючи в комфортній звісно ж домашній обстановці. Дані посібники розроблені з урахуванням особливостей шкільної програми, тому вся інформація надається наочно, коректно і в доступній формі. Це дозволяє значно підвищити результативність занять українською мовою вдома.
Переглянути

 скачати
Програма навчання в загальноосвітніх школах заважає дітям нормально і повноцінно засвоювати матеріал з усіх предметів, а все через те, що програма неймовірно складна, в неї постійно додають все нові правила. Особливо це стосується української мови, програма якого змінюється буквально щороку. Допоможуть дитині в підготовці домашнього завдання ГДЗ (Відповіді) Українська мова 7 клас Єрмоленко 2015 рік, де знайдуться не тільки відповіді, а й способи рішення, з їх допомогою можна буде нормально підготуватися і вивчити потрібне правило.
Переглянути

 скачати
Чим люблять займатися нинішні семикласники? Ганяти по двору на велосипеді, читати книжки про Гаррі Поттера, винищувати монстрів у віртуальному світі. І вже точно нікому не подобається вбивати весь вечір на роботу, задану учителем. А що робити? Завтра адже обов'язково перевірять зошит, так що від звичних розваг потрібно відмовитися. Або не потрібно?
Переглянути

 скачати
Любити свою мову - це не тільки вміти вільно розмовляти нею з приятелями. Це ще й грамотно писати на ньому. А прищепити школяреві любов до вивчення всіх тонкощів рідної мови треба ще в молодших класах. У ті роки, коли правила правопису ще не дуже складні, а вправи не надто великі і важкі.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 41-45 46-46